Koken



Aangebakte pan

Een aangebakte pan op het vuur zetten met water en soda, even aan de kook laten komen en dan op zacht los laten weken.

Ingezonden door: katie - Punten: 7.02

Overkoken

Als je vlees braad leg dan de vork waar je het vlees mee omdraait in de pan met aardappel en water. Dan heb je veel minder last dat de aardappelen overkoken.

Ingezonden door: jk - Punten: 7.02

Panade kruiden

Als u alle kruiden in het geklutste ei doet, krijgt u een gelijkmatig gekruid stuk braadvlees.

Punten: 6.99



Panade kaas

Als u geraspte kaas aan het paneermeel toevoegt, krijg u een heerlijke korst.

Punten: 6.99

Chocolade raspen

Als de chocolade en de rasp eerst een uur in de vriezer worden gelegd, is de chocolade beter te raspen.

Punten: 6.98

Knoflook bewaren

U kunt knoflook het beste bewaren in een aardewerken pot op een donkere koele plaats.

Punten: 6.98

Paddestoelen invriezen

Paddestoelen schoonmaken en met de eiersnijder in gelijke dunne plakjes snijden. U legt bakpapier op een schaal of dienblad en legt de paddestoelen erop. U kunt ze dan in porties invriezen. De paddestoelen altijd bevroren verder verwerken.

Punten: 6.98

Asperges

Als u aan het zoute kookwater wat suiker en citroensap toevoegt, smaken de asperges niet meer bitter.

Punten: 6.97

Kippenpoten in de oven

U verkrijgt een knapperige korst bij uw kippenpoten als u ze na het braden in de oven laat staan. Ca. 20-30 minuten.

Punten: 6.96

Bowl

Diepgevroren vruchten kunt u het beste in de vloeistof doen, zonder ze eerst te ontdooien. Zo behouden ze hun aroma, wat wel zo lekker is voor de Bowl.

Punten: 6.96

Paprika ontvliezen

Kleinere hoeveelheden paprika's kunt u eenvoudig ontvliezen met een dunschiller.

Punten: 6.96

Hutspot anders

Neem in plaats van uien eens prei. Dat smaakt heel erg lekker.
Probeer maar eens.

Ingezonden door: Corrie - Punten: 6.96

Braadworsten ontvetten

Als u tijden het braden met een mes in de braadworst prikt, verliest het veel vet en is het lichter verteerbaar!

Punten: 6.96

Dorstlesser

Een goede en lekkere dorstelsser bij warm weer is pepermuntthee!

Punten: 6.96

Paprika uit blik

Paprika's uit het glazen potje of blik zijn meestal slap en kunnen gerechten doen verkleuren!
Dit is nuttig om te weten bij het bereiden.

Punten: 6.96

Punch

Punch mag u nooit laten koken. Dan vervluchten namelijk ale aromatische stoffen en de alcohol.

Punten: 6.95

Zeer rijpe bananen

Zeer rijpe bananen zijn goed te gebruiken voor bananenmilkshakes. Pureer ze en vries ze in. Wanneer u milkshakes wil maken, kunt u ze uit de vriezer halen en zo gebruiken.

Punten: 6.95

Rabarber

Als u rabarber die niet echt vers meer is, een tijdje in koud citroenwater legt, wordt hij weer vers en stevig.

Punten: 6.94

Luchtige panade

Doe wat bakpoeder door de panade, zo krijgt u een zeer luchtige panade.

Punten: 6.94

Rabarber diepgevroren

Rabarber ongeschild en rauw invriezen. De vroege soorten zijn heel goed in te vriezen!

Punten: 6.94


Meer pagina's:
1 2 3 4 5   >