Koken



Punch

Punch mag u nooit laten koken. Dan vervluchten namelijk ale aromatische stoffen en de alcohol.

Punten: 7.18

Peulvruchten koken

Als u natriumcarbonaat in het kookwater doet, zijn de vruchten eerder gaar.

Punten: 7.18

Aangebakte pan

Een aangebakte pan op het vuur zetten met water en soda, even aan de kook laten komen en dan op zacht los laten weken.

Ingezonden door: katie - Punten: 7.17



Panade cornflakes

U krijgt een smakelijke panade als u in plaats van paneermeel cornflakes gebruikt.

Punten: 7.05

Paddestoelen stoven

Gewassen paddestoelen goed laten uitdruppelen en bij voorkeur in het eigensap met een klontje boter stoven.

Punten: 7.05

Peulvruchten

Peulvruchten laat u een nacht lang in koud water weken. Dan hoeft u ze minder lang te koken!

Punten: 7.03

Kokosmelk

Kokosmelk is niet de vloeistof in de kokosnoot, het wordt gemaakt van kokosnootvlees. U kunt het in blik en pasta kopen.

Punten: 7.03

Kookpudding

Als u voor het koken de bodem van de vorm bestijkt met boter, brandt de pudding niet zo snel aan.

Punten: 7.03

Dorstlesser

Een goede en lekkere dorstelsser bij warm weer is pepermuntthee!

Punten: 7.03

Kippenpoten in de oven

U verkrijgt een knapperige korst bij uw kippenpoten als u ze na het braden in de oven laat staan. Ca. 20-30 minuten.

Punten: 7.03

Asperges

Als u aan het zoute kookwater wat suiker en citroensap toevoegt, smaken de asperges niet meer bitter.

Punten: 6.99

Tip tegen overkoken

Vaak kookt iets over! Doe een beetje boter aan de hele zijkant(binnen de pan) en je zult zien: het doet wonderen.

Ingezonden door: Laura - Punten: 6.98

Cake

Meestal willen mensen dan hun cake mooi bruin is. Dat kan! Dan moet je voor dat het de oven in gaat wat eigeel of melk op gieten en het er helemaal mee insmeren als hij de oven uitkomt is hij helemaal mooi bruin.

Ingezonden door: katie - Punten: 6.98

Braadworsten

Als u braadworsten voor het braden in hete melk dompelt, barsten ze niet open bij het braden.

Punten: 6.97

Parmezaanse kaas

In zout ingelegde Parmezaanse kaas blijft langer vers.

Punten: 6.97

Ananas

Ananas is rijp als de blaadjes gemakkelijk van de kruin zijn te trekken.

Punten: 6.96

Lasagne

Maak eens voor het avondeten lekkere lasagne. Een superlekker gerecht voor de hele familie! Dat word zeker weten smullen.

Ingezonden door: Ramin - Punten: 6.95

Gedroogde paddestoelen

Gedroogde paddestoelen kunt u met een keukenmachine fijn maken, over de soep of saus gestrooid geven ze een krachtige smaak! Erg lekker.

Punten: 6.94

Peterselie

Slap geworden peterselie wordt weer fris als u hem een tijdje in lauwwarm water legt.

Punten: 6.94

Paddestoelen invriezen

Paddestoelen schoonmaken en met de eiersnijder in gelijke dunne plakjes snijden. U legt bakpapier op een schaal of dienblad en legt de paddestoelen erop. U kunt ze dan in porties invriezen. De paddestoelen altijd bevroren verder verwerken.

Punten: 6.92


Meer pagina's:
1 2 3 4 5   >